Bc. Ridina Ahmedová

Ridina Ahmedová

Jsem zpěvačka, performerka a lektorka. Od účinkování v jazzových klubech jsem přešla k dalším žánrům a podílela se na hudební složce k řadě filmů a divadelních představení. V roce 2016 jsem byla nominována na hudební cenu Anděl jako součást dua HLASkontraBAS. Založila jsem Hlasohled, centrum pro práci s lidským hlasem. V poslední době vzbudil mediální ohlas můj autorský audio dokumentární podcast Sádlo, vysílaný na stanici ČRo Radio Wave, a následně jsem založila osvětovou a vzdělávací platformu Moje tělo je moje. Jsem mámou tří dětí.

Bydlím tady už 17 let. Roztoky mi přirostly k srdci. Žije se mi tu moc dobře, ale zároveň vidím, co všechno by se dalo vylepšit a kolik důležitých rozhodnutí bude třeba v blízké budoucnosti udělat. Celý dospělý život se pohybuji v oboru umění a kultury – tu považuji za něco, co do veřejného dění patří a co naše životy může velmi obohacovat. Ráda  svoje zkušenosti nabídnu i v místě, kde žiju.

V týmu Roztoky sobě jsou skvělí a vzdělaní lidé z řady oborů. Vím, že můžeme potenciál města zodpovědně rozvíjet a výrazně přispět k tomu, aby Roztoky byly moderním, otevřeným, kultivovaným a bezpečným místem pro život.